
Παγούρι Θερμός Saro Funny Farm 500ml.
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θερμός 500ml σε γαλάζιο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο της εταιρείας Kikka Boo. Διατηρεί τη θερμοκρασία έως και 12 ώρες στα ζεστά ροφήματα και έως 24 ώρες στα κρύα. Διαθέτει πρακτικό καπάκι που αποτρέπει τυχόν διαρροές και φίλτρο τσαγιού για να φτιάχνετε το αγαπημένο σας ρόφημα. Έχει διπλό τοίχωμα από 100% ανοξείδωτο ατσάλι 304, που δεν απορροφά μυρωδιές. Εξαιρετικά χρήσιμο για να έχετε το βραδινό γάλα ή οποιοδήποτε άλλο ρόφημα έτοιμο σε κάθε έξοδό σας.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χωρητικότητα | Μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 24 cm, 24 cm, 24 cm, 24 cm |
| Depth | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
0.5 - 1λ

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι

Μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα