
Χαλί Γούνινο (150x200) Nef-Nef Homeware Estelle Grey
150×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γούνινο χαλί από την εταιρεία Nef-Nef σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από τεχνητή γούνα 100% polyester που το καθιστά πολύ απαλό στο πάτημα. Μπορείτε να το τοποθετήσετε σε όλους τους χώρους του σπιτιού κατά τους χειμερινούς μήνες. Έχει βάρος 1750gsm.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 10.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

150×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×6 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×7 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
89×50 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
100×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα