
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) L-C Bichette 1612850
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με σχέδιο τίγρη σε μουσταρδί χρώμα και μαύρες λεπτομέρειες. Το ύφασμα της μαξιλαροθήκης είναι βελουτέ με σύνθεση από 100% polyester και έχει γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.385 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα





45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα