
26,99 €
Κλειδοθήκη (30x10x40) A-S Milana 195270
Μοντέρνο, με γάντζους, κλειδοθήκη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κλειδωθήκη κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα και vintage σχεδιασμό. Διαθέτει 3 γαντζάκια και ραφάκι στο εξωτερικό. Το εσωτερικό έχει μαύρο φλοράλ σχέδιο σε λευκό φόντο και 6 γαντζάκια. Έχει διάφανο πορτάκι και σας επιτρέπει να βλέπετε μέσα. Θα σας γλιτώσει από πολλές ώρες ψαξίματος και θα προσθέσει κομψότητα στον χώρο σας.
| Τύπος | Κλειδοθήκη |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 43 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.63 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, με γάντζους, κλειδοθήκη
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κλειδοθήκη, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα