
ΑΛΕΚΙΑΣΤΟ ΣΕΤ 2 τεμ (ΤΡΑΠ/ΛΟ 140X220/ΤΡΑΒΕΡΣΑ 40X220) Panama White Cott/Pol 70/30
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο με εκρού φόντο, γκρι-γαλάζιες λεπτομέρειες και πουά σχέδιο της εταιρίας Melinen. Το ύφασμα είναι λονέτα με σύνθεση 35% βαμβάκι-65% polyester. Πρόκειται για ένα ύφασμα που θυμίζει καραβόπανο λόγω της στιβαρότητας και της πυκνότητάς του αλλά έχει πιο μαλακή υφή. Τοποθετήστε το στο τραπέζι της κουζίνας σας και δώστε λάμψη στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Γαλάζιο |
| Material | 35% Βαμβάκι 65% Polyester |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο

42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



Λινό, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

260×175 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ, κεντημένο, λινό
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα