
vidaXL Χειμερινό Παπλωματοθήκη Ουαντινγκ Κρεμ 140 x 200 cm Μικροΐνες
Καπιτονέ
Διαστάσεις 46×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα καναπέ πικέ σε κίτρινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι με απαλή υφή. Ιδανική συντροφιά στο σαλόνι για όλους τους μήνες του χρόνου. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 46 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.563 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Καπιτονέ


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Καπιτονέ
Σε απόθεμα
Καπιτονέ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, μονόχρομος, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
150×180 εκ, υφαντά, fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
58×55 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα