
Σεντόνι Μακό King Size Με Λάστιχο (180x200+40) La Luna Sand
180×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονόχρωμο σεντόνι διπλό με λάστιχο σε 6 αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβακερό ύφασμα 144 κλωστών, που προσφέρει ανθεκτικότητα και απαλότητα. Διαθέσιμο σε πολλές αποχρώσεις για να δημιουργήστε μοναδικά σετ για την κρεβατοκάμαρα σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 0.636 kg, 0.636 kg, 0.636 kg, 0.636 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

180×200 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

