
Τραπεζομάντηλο (140x240) L-C Puebla Emeraude 1731194
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαστικό παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε πράσινες αποχρώσεις με tropical σχέδιο. Το υλικό κατασκευής του είναι 100% PVC πολύ ανθεκτικό και πρακτικό, καθώς δεν το διαπερνούν υγρά και καθαρίζεται απλά με πανί. Η κάτω πλευρά είναι από 100% polyester.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Υλικό | Pvc |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 1.22 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

38×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
39×27 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα