
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Isalina Jaune 1612013
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×43 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού απόχρωση με φάσα και διακοσμητικές φουντίτσες. Η φάσα που βρίσκεται στο επάνω μέρος έχει σχέδιο δαντέλα σε λευκό χρώμα. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης, κατασκευασμένο από 63% polyester-28% βαμβάκι-4% βισκόζη-3% πολυαμίδιο-2% ακρυλικό. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.832 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 63% Polyester 28% Βαμβάκι 4% Βισκόζη 3% Πολυαμίδιο 2% Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό


Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, λινό

Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό, μονόχρωμος

Βαμβάκι


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

40×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

140×26 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα