
Κουρτίνα Παραθύρου (135x180) Με Τρουκς L-C Twily Lin 1612137
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε λευκό χρώμα ιδανική για τοποθέτηση σε παράθυρο κουζίνας, το χολ, κλπ. Το ύφασμά της είναι από 60% ανακυκλωμένο βαμβάκι-40% polyester που επιτρέπει στο φως να περνάει. Διαθέτει τρουκς διαμέτρου 4cm για να την κρεμάσετε εύκολα σε κουρτινόξυλο.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα
Λινό


Λινό
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας, συσκότισης

45×26 εκ
Σε απόθεμα

27×26 εκ, λορίδες, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό


40×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα