
Στόρι (120x180) L-C Lagune 1950278
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 90Πx180Υ μέτριας σκίασης ιδανικό για τοποθέτηση σε παράθυρα ή πόρτες στην κουζίνα και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε λευκή απόχρωση με μοντέρνο γκρι-μαύρο σχέδιο. Περιλαμβάνεται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινακί για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 90εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 120 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
120×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα
110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα