
Στόρι Παραθύρου (60x150) Grace Plissee White 526061
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 120Πx180Υ μέτριας σκίασης ιδανικό για τοποθέτηση σε παράθυρα ή πόρτες στην κουζίνα και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε λευκή απόχρωση με μοντέρνο γκρι σχέδιο. Περιλαμβάνεται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινακί για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 120εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
173×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
128×5 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
133×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα