
Πατάκι Λεκάνης (45x45) L-C Panazio 1801833
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου με πράσινο φόντο και λευκό τροπικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και αφράτη γέμιση που εξασφαλίζει ένα πολύ μαλακό πατάκι για απαλό και ζεστό πάτημα και η πίσω πλευρά είναι αντιολισθητική για να προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.24 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×1 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
1×45 εκ
Σε απόθεμα
81×45 εκ, πολυεστέρας, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας, σετ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

140×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×50 εκ, χαλιά μπάνιου, πολυεστέρας
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ

59×52 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
9×9 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα