
81,66 €
vidaXL Κοσμηματοθήκη 6 Επιπέδων με καθρέφτη Κλειδώσιμο Λευκό
Ξύλο
Διαστάσεις 42×23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα κοσμημάτων για να έχετε πάντα τακτοποιημένα τα κοσμήματα σας. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα κια έχει 13 άγκιστρα. Κρατάει τακτοποιημένα τα κοσμήματά σας χωρίς χτυπήματα ή γρατζουνιές. Ιδανική για κολιέ, σκουλαρίκια και δαχτυλίδια.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Height | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Total weight | 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

13×24×20 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

17×25×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο







Ξύλο

Πλαστικό




Ξύλο






36×23×12 εκ
Σε απόθεμα







17×80×80 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα