
Χαλί All Season (160x230) New Plan Plaza 3757A
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x300 4 εποχών από τη σειρά Plaza της εταιρείας New Plan, σε γκρι χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με εξαιρετικής ποιότητας ανεξίτηλα νήματα από 60% πολυπροπυλένιο και 40% polyester. Tο βάρος του χαλιού είναι 1.400gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 224.000 κόμπους/τ.μ. Έχει χαμηλό πέλος ύψους 3mm. Το υπόστρωμα του χαλιού είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | New Plan |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
230×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα