
Κονσόλα Εισόδου (110x35x75) F-V Chevron 193630
42×116×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 12×110×43 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κονσόλα σε μαύρο χρώμα από την εταιρεία Vasagle. Ιδανικό έπιπλο για την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι, την είσοδο του σπιτιού ή οποιονδήποτε άλλο χώρο. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 110 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Υψος: | 12 εκ |
| Width | 110 cm |
|---|---|
| Depth | 43 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 13.8 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

42×116×10 εκ
Σε απόθεμα



90×100×20 εκ, μοντέρνο, σκανδιναβικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



48×117×34 εκ
Σε απόθεμα

11×131×33 εκ
Σε απόθεμα






79×150×35 εκ, πεύκο, διάμετρος


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

79×150×35 εκ, πεύκο, διάμετρος



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα