
Χαλί (140x200) Βιοκαρπέτ Sonoro KI/01B L.Grey/Orange
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 350 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 200x250 από τη συλλογή Sonoro της εταιρείας Βιοκαρπέτ πολύχρωμο με μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης και είναι ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο από ανεξίτηλα νήματα εξαιρετικής ποιότητας από 100% polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 2.300gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 576.000 κόμπους/τ.μ. Έχει ύψος πέλους 16mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της συλλογής Sonoro είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία. *Είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση*
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm, 200 cm, 200 cm, 200 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα





200×20 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο



160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο


240×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα