
Χαλί (140x200) Nef-Nef Homeware Lodrin
140×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής σε γκρι αποχρώσεις της εταιρείας Nef-Nef. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά νήματα 100% polyester βάρους 2600gsm. Ιδανικό για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρα για ένα μοναδικό αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 160 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 9.568 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

140×20 εκ
Σε απόθεμα

Υφαντό στο χέρι, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο


Μοντέρνο, ανατολίτικο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο


Ανατολίτικο


Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, υφαντό στο χέρι

Μοντέρνο, ρουστίκ , φυσικό


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα