
Πετσέτα Κουζίνας Φροτέ (50x50) Nef-Nef Homeware Marocco Purple
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα κουζίνας από την εταιρεία Nef-Nef με κρόσσια σε μπεζ χρώμα. Το ύφασμα είναι φροτέ από 100% βαμβάκι, βάρους 360gsm. Χρησιμοποιήστε πετσέτες κουζίνας για να στεγνώσετε τα χέρια σας αλλά και τα πιάτα σας με ευκολία. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.09 kg, 0.09 kg, 0.09 kg, 0.09 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
25×25 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι

34×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα