
Πατάκι Μπάνιου (50x80) Nef-Nef Homeware Dreamel Beige
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι βάρους 1800gsm που το καθιστά μαλακό και απορροφητικό. Χρησιμοποιήστε ταπέτο μπάνιου για να ομορφύνετε τον χώρο και να τον προστατέψετε από τα νερά. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

82×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
50×86 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα