Σας προτείνουμε
Μαξιλαροθήκη (52x72) Nef-Nef Homeware Smart Carena L.Grey
Διαστάσεις 22×15 εκ
Ιστορικό τιμών
- 28/5/2026 - 2,66 €
- 2/3/2026 - 2,66 €
- 11/2/2026 - 3,04 €
- 10/1/2026 - 3,42 €
- 2/12/2025 - 3,8 €
- 1/12/2025 - 3,23 €
- 19/9/2025 - 3,8 €
Περιγραφή προϊόντος
Μαξιλαροθήκη ύπνου από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι διπλής όψης με την μία πλευρά να έχει εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε σομόν-μπεζ αποχρώσεις και η άλλη να είναι εκρού με διακριτικό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.111 kg, 0.111 kg, 0.111 kg, 0.111 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED RL Trail Black R64492132
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 55cm Ravelia Sole Beige
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κουβερλί Υπέρδιπλο (Σετ 220x240) 2 Όψεων Silk Fashion Lines Beige/Ivory
Σε απόθεμα






























