
Παιδικό Χαλί (133x190) Tzikas Carpets Diamond 76888-230
133×20 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x290 από τη σειρά Diamond της εταιρείας Tzikas Carpets σε γαλάζιο φόντο με γκρι λεπτομέρειες και οχήματα σχέδιο. Ανθεκτικό χαλί στην σκληρή καθημερινή καταπόνηση από το παιδικό παιχνίδι. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα από 100% frize heatset πολυπροπυλένιο. Το χαλί έχει βάρος 3.000gsm με πυκνότητα 288.000 κόμπους/τ.μ. και ύψος πέλους 13mm. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια και το υπόστρωμά του είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Μπορεί να τοποθετηθεί στο παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία. Έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

133×20 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
133×20 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

133×20 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για παιχνίδι
Σε απόθεμα
133×20 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
Φυσικό

Συνθετικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για αγόρια
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα


120×20 εκ, για αγόρια, στρογγυλό
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα