
264,99 €
Κεφαλάρι Κρεβατιού (163x12x101) A-S Wonta 206066A
13×169 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×171 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κεφαλάρι για πίσω από το κρεβάτι με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα_Ε1 και έχει επένδυση από ύφασμα polyester σε εκρού χρώμα. Κατάλληλο για κρεβάτια 140cm και 160cm. Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε τον κενό τοίχο πίσω από το κρεβάτι σας και να ανανεώσετε τη διακόσμηση της κρεβατοκάμαράς σας.
| Πλάτος: | 171 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 13 εκ |
| Width | 171 cm |
|---|---|
| Depth | 105 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 12.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

13×169 εκ
Σε απόθεμα






















Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα








Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα