
Χαλί (160x230) Tzikas Carpets Aguer 54007-106
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 295 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x290 από τη σειρά Aguer της εταιρείας Tzikas Carpets σε γκρι χρώμα με εκρού λεπτομέρειες. Απαλό αλλά ανθεκτικό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένο από νήματα σύνθεσης 80% polyester και 20% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του είναι 2.050gsm. Έχει πέλος ύψους 10mm, ενώ η πυκνότητά του είναι 500.000 κόμπους/τ.μ. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm, 200 cm, 200 cm, 200 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

240×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα