
Χαλί (200x250) Royal Carpet Olympia 8595E Red
200×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η συλλογή Olympia προσφέρει οικονομικά ακρυλικά χαλιά σε κλασικά σχέδια και κλασικές αποχρώσεις. Διατίθενται σε μια πολύ μεγάλη διαστάσεων ώστε η Royal Carpet σίγουρα να χωρέσει και στο δικό σας σπίτι! Χαρακτηριστικά διαδρόμων: 380.000 κόμποι/τ.μ., ύψος πέλους 10mm, αντιαλλεργικό, αντιστατικό, πλενόμενο.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Width | 67 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ,Χρυσό,Μπεζ |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

200×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα
75×25 εκ, περσικό, σπιτικό
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×10 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα