Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πάπλωμα Κούνιας (120x160) Dimcol Rainbow 574 White - Blue
33,48 €
Ιστορικό τιμών
- 2/4/2026 - 33,48 €
- 3/3/2026 - 33,48 €
- 10/1/2026 - 29,76 €
- 3/9/2025 - 33,48 €
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφικό πάπλωμα για την κούνια του μωρού από την εταιρεία Dimcol. Έχει λευκό φόντο και μοντέρνο σχέδιο σε μπλε-μουσταρδί χρώμα. Εξωτερικά έχει ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών και εσωτερικά γέμιση από πολυεστερική βάτα βάρους 300gsm. Ιδανικό σκέπασμα για τους φθινοπωρινούς και χειμερινούς μήνες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Depth | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Height | 14 cm, 14 cm, 14 cm, 14 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
14,99 €
Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
119,99 €
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
89,99 €97,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
19,99 €
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
19,99 €
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
33,2 €
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
13,99 €
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
49,9 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9,92 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
59,99 €
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
23,99 €
Κουρτινόξυλο Φ19mm Μονό Επεκτεινόμενο 120-210cm Με Άκρα L-N Brasserie Silver 7505012099
Σε απόθεμα
39,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες - USB & Led (30x25x59.5) Vasagle LET610W01
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
79,99 €
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (Σετ 2τμχ) Vasagle LBC026B01V2
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα





























