
Χαλί (160x230) Royal Carpet Madisson 19D
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 240×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 240x300 από τη σειρά Madisson της εταιρείας Royal Carpet. Έχει εκρού χρώμα με μοντέρνο γεωμετρικό μοτίβο. Μπορεί να τοποθετηθεί και να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού, ενώ συνδυάζεται με όλα τα είδη διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας μαλακά και ανεξίτηλα νήματα από πολυπροπυλένιο και polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 2.000gsm και το ύψος του πέλους του είναι 11mm. H πυκνότητά του ανέρχεται στους 576.000 κόμπους. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Τα χαλιά Royal Carpet είναι φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον, καθώς είναι υποαλλεργικά και οικολογικά.
| Πλάτος: | 240 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 240 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα




160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

165×20 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα