
vidaXL Τραπεζάκι Σαλονιού Μαύρο 79 x 49 x 41 εκ. Επεξεργασμένο Ξύλο
41×79×49 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Διαστάσεις 5×60×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπέζι μέσης σαλονιού με κλασικό σχεδιασμό σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα πάχους 18mm επενδυμένη με μελαμίνη. Διαθέτει 1 ράφι για επιπλέον αποθηκευτικό χώρο. Iδανικό για να στολίσει τον χώρο του καθιστικού σας, με ποιότητα και στυλ. Μέγιστο βάρος αντοχής: 15 kg *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

41×79×49 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο


Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Στρογγυλό, ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ρουστίκ , ξύλο


Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο

Οβάλ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , πεύκο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, γυαλιστερό, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Ρουστίκ , πεύκο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ρουστίκ , ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο


Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο

Ξύλο

Στρογγυλό, ρουστίκ , ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα