
61,42 €
Διαστάσεις 7×53 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
2 Πίνακες Με Κορνίζα 35εκ.Μx3εκ.Πx50εκ.Υ, 1 Πίνακας 70εκ.Μx3εκ.Πx50εκ.Υ,Που Σχηματίζουν Τρίπτυχο 140εκ.Μx50εκ.Υ
| Πλάτος: | 53 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 7 εκ |
| Width | 53 cm |
|---|---|
| Depth | 76 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο

Σετ




Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα



Ξύλο




120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο







Ξύλο


120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλεξιγκλάς

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα