
68,08 €
Διαστάσεις 9×53 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
3 Πίνακες Με Κορνίζα 30εκ.Μx3εκ.Πx40εκ.Υ, Που Σχηματίζουν Τρίπτυχο 120εκ.Μx40εκ.Υ
| Πλάτος: | 53 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 53 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Ανατολίτικο


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα





Κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Σετ
Σε απόθεμα
62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο





Σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα