
Επιδαπέδιο Φωτιστικό Rea Floor Μαύρο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιδαπέδιο φωτιστικό με μοντέρνο σχεδιασμό και ραφάκι. Ο σκελετός του είναι τρίποδο κατασκευασμένο από ξύλο σε καφέ χρώμα. Το καπέλο είναι υφασμάτινο, σε μαύρο χρώμα με διαστάσεις Φ45εκ.x31εκ.Υ Διαθέτει καλώδιο με διακόπτη on/off. Διαστάσεις ραφιού 25x25εκ. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 147 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 4.4 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο

Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Σκανδιναβικό

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, χαρτί

Χαρτί
Σε απόθεμα
LED



LED, 24V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, 24V
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
LED


Ρουστίκ , ξύλο, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα