
57,96 €
Σετ εικόνων με μαγευτικό ορεινό τοπίο - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 5×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αντίγραφο του έργου Starry Night του Vincent Van Gogh σε διαστάσεις 30x40. Ο πίνακας είναι κατασκευασμένος από 100% καμβά, ενώ ο σκελετός του είναι ξύλινος. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 5 εκ |
| Αντίγραφα | Vincent Van Gogh |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Χαρτί, vincent van Gogh
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο, vincent van Gogh

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μονοκόματη, κανβάς
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα