
51,1 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας πεντάπτυχο με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις. Το πεντάπτυχο είναι κατασκευασμένο από 100% MDF. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετείται στον τοίχο με ταινία διπλής όψης (περιλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 1.17 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Ξύλο
Σε απόθεμα











Σετ
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα