
Μαχαίρι ψωμιού Brabantia Tasty+ 1001162, 20 cm, Σκληρυμένος χάλυβας, Ανθεκτικό σε γρατζουνιές και διάβρωση, Σκούρο γκρι
Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι για τυρί από την εταιρεία Alpina. Είναι κατασκευασμένo από ανοξείδωτο ατσάλι και διαθέτει μπεζ ξύλινη λαβή. Ιδανικό μαχαίρια για να εντυπωσιάσετε τους καλεσμένους σας.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.05 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για φιλετάρισμα, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Για κρέας, ατσάλι, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα