
10,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την γερμανική εταιρεία Wenko με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κεραμικό με ανάγλυφη επιφάνεια και γκρι απόχρωση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Wenko |



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα