
Χαλί (133x190) Royal Carpet Organic Shape 249 Cream
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 160x230 από τη σειρά Organic της εταιρείας Royal Carpet. Έχει εκρού χρώμα με γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί και να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού, ενώ συνδυάζεται με όλα τα είδη διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας μαλακά και ανεξίτηλα νήματα από πολυπροπυλένιο και polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 2.300gsm και το ύψος του πέλους του είναι 11mm. H πυκνότητά του ανέρχεται στους 504.000 κόμπους. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Τα χαλιά Royal Carpet είναι φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον, καθώς είναι υποαλλεργικά και οικολογικά.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα



200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα




165×20 εκ
Σε απόθεμα


80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα