
Χαλί (160x230) Royal Carpet Organic Shape 249 Cream
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x290 από τη σειρά Organic Shape της εταιρείας Royal Carpet. Έχει εκρού χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί και να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού, ενώ συνδυάζεται με όλα τα είδη διακόσμησης. Είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας μαλακά και ανεξίτηλα νήματα από πολυπροπυλένιο και polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 2.300gsm και το ύψος του πέλους του είναι 11mm. H πυκνότητά του ανέρχεται στους 504.000 κόμπους. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Τα χαλιά Royal Carpet είναι φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον, καθώς είναι υποαλλεργικά και οικολογικά.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

165×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


140×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
