
Φωτιστικό Επίτοιχο Aca OD61022WW PISSARO Λευκό (White)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ μονόφωτο κήπου της εταιρείας Heronia με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ-λευκό χρώμα. Ιδανικό για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 2xGU10 και θέσεις για 2 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό


230V, πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα