Σας προτείνουμε
Απλίκα Τοίχου LED Zambelis 23076 Smoked Glass
Ιστορικό τιμών
- 20/5/2026 - 91,88 €
- 27/8/2025 - 91,88 €
Περιγραφή προϊόντος
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Zambelis σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από γκρι γυαλί με ανάγλυφη επιφάνεια και μεταλλικές λεπτομέρειες σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 8 Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 781Lm. Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
Προδιαγραφές
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Zambelis Lights |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη - Φως & Κοσμηματοθήκη (90x40x145) Vasagle RDT123WB01
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (6.5x4x15.5) Estheti 752-27109
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (120x30x80) Vasagle LNT089B01
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Savana
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα











