
12,99 €
Κανάτα Με Φίλτρο 1lt Alpina 871125201854
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινα δοχεία με βρυσάκι διάφανα με χωρητικότητα 4lt το καθένα. Διαθέτουν βιδωτό καπάκι και μεταλλική βάση. Ιδανικά για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα.
| Βαρέλια με βρύση | Ναί |
|---|---|
| Είδος | Για νερό |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 3.45 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
