
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) + Τραβέρσα (40x140) Dimcol Panama White
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ τραπεζομάντηλο και τραβέρσα από την εταιρεία Dimcol σε λευκή απόχρωση. Είναι κατασκευασμένα από 70% βαμβάκι και 30% polyester που τα καθιστά αλέκιαστα και εύκολα στο σιδέρωμα. Τυπωμένα με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Λινό, τραπεζομάντηλο

Λινό, τραπεζομάντηλο

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, κεντημένο, λινό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

260×175 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, λινό, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

32×150 εκ, ορθογώνιο, επιτραπέζιοι δρομείς
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα