
Πατάκι Μπάνιου (50x75) F-V Pompom Taupe 174631A
32×4 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε λευκό - γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο και κρόσια στις άκρες. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι με βάρος 1880gsm που εξασφαλίζει ένα πολύ ελαφρύ πατάκι και απαλό πάτημα.
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 62 cm |
| Total weight | 0.97 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

32×4 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα


1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα