
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγούρι 350ml από την εταιρεία Smikkels σε γαλάζιο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/8, απαλλαγμένο από επιβλαβείς ουσίες. Διαθέτει δύο διαφορετικά καπάκια κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Ένα καπάκι με καλαμάκι και ένα καπάκι σφράγισης. Το καπάκι σφράγισης χαρίζει ασφάλεια και ευελιξία. Επίσης, η λαβή μεταφοράς βοηθάει στο να το πιάνετε εύκολα. Iδανικό για το σχολείο, τη βόλτα, την εκδρομή, το βρεφικό σταθμό ή το νηπιαγωγείο. Έχει χωρητικότητα 350ml.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Smikkels |

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα