
Καθρέφτης Τοίχου (72x195) A-S Joanna 206493
14×2 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος ολόσωμος καθρέφτης με μοντέρνο στυλ, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιο άλλο χώρο ταιριάζει. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε χρυσό χρώμα, ενώ η πλάτη είναι ξύλινη. Στο πίσω μέρος διαθέτει υποδοχή για κρέμασμα του καθρέφτη σε κάθετη και οριζόντια μορφή. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 3 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 3 cm |
| Depth | 196 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 14.76 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

14×2 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×120 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

68×93 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

45×76 εκ, μοντέρνο, οβάλ


Ανατολίτικο

185×210 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια

Ανατολίτικο

Οβάλ, ξύλο

55×35 εκ, μοντέρνο, άτυπη

55×75 εκ, μοντέρνο, άτυπη

80×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

90×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη



Ανατολίτικο

100×70 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια

45×76 εκ, άτυπη, επιτοίχια

30×60 εκ, μοντέρνο, άτυπη



65×120 εκ, μοντέρνο, άτυπη

Με πλαίσιο

90×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

80×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη

Οβάλ

Ξύλο

55×85 εκ, άτυπη, επιτοίχια

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο

180×60 εκ, οβάλ, επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
