
Βοηθητικά Τραπεζάκια (Σετ 2τμχ) A-S Olao 206090
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×14×46 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνο ύφος σε βεραμάν χρώμα. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 14 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 46 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 6.4 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

71×55×20 εκ, μοντέρνο, βαλανιδιά


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

54×30×30 εκ, τετράγωνο, μοντέρνο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×45×45 εκ, τετράγωνο, μοντέρνο

Μοντέρνο, ξύλο



Γυαλί

47 εκ, ⌀ 38 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο


51×45×17 εκ, ορθογώνιο, μοντέρνο

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα