
Βοηθητικό Τραπεζάκι (Φ40x50) Vasagle LET283T68
9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×14×46 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνο ύφος σε ιβουάρ χρώμα. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 14 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 46 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 6.4 kg |
| Χρώμα | Ιβουάρ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, μαόνι, ξύλο
Σε απόθεμα
9×63×53 εκ, τετράγωνο
Σε απόθεμα
10×43×33 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με ρόδες
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

10×43×33 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

41×45×45 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Με ρόδες
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα

9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα