
Βοηθητικό Τραπεζάκι (Φ35.5x58) A-S Nema 194642
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×64×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι σαλονιού με μοντέρνο ύφος. Ο μοντέρνος σχεδιασμός του ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση και είναι ιδανικό για να το τοποθετήσετε δίπλα από την πολυθρόνα ή τον καναπέ σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 64 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υψος: | 23 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 64 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 12.9 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Στρογγυλό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο

Μάρμαρο


Μάρμαρο




Στρογγυλό, πεύκο

Μοντέρνο

Μάρμαρο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

13×60×60 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο



Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Γυαλί



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα