
ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΟΙΧΟΥ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΟΣ ΜΕ ΣΙΖΑΛ & ΑΜΠΑΚΑ ΧΡΩΜΑ ΦΥΣΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 85x3x50Yεκ.HM7799
Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαστάσεις 73×71 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από bamboo σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 70εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 37εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 73 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 71 cm, 71 cm, 71 cm, 71 cm |
| Depth | 18 cm, 18 cm, 18 cm, 18 cm |
| Height | 73 cm, 73 cm, 73 cm, 73 cm |
| Total weight | 2.5 kg, 2.5 kg, 2.5 kg, 2.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με πλαίσιο, ανατολίτικο


Στρογγυλή, με πλαίσιο, ανατολίτικο


Στρογγυλή, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με πλαίσιο

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα



31×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Με πλαίσιο


Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Οβάλ, με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



74×74 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με ράφι


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα