
Ραφιέρα Τοίχου (39.3x10.5x36) A-S Murale Black 166731A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Ραφιέρα τοίχου με μοντέρνο ύφος σε χρυσό χρώμα. Διαθέτει 3 επίπεδα για να τοποθετήσετε τα αντικείμενα σας. Κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού ή του γραφείου. Οι βίδες στερέωσης δεν περιλαμβάνονται.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.33 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
49×37×4 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, καρυδιά, ξύλο


40×32×5 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 4 ημέρες
4×50×21 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, καρυδιά, βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρυδιά, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα