
Καθρέπτης τοίχου 61εκ.1018526-104 Umbra Hubba gold
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 82×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κεντητό σε μπεζ απόχρωση. Στο κάτω μέρος έχει κρόσσια και χάντρες. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 82 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 0.92 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
182×46 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

2×87 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Στρογγυλή, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο

14×42 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

115×75 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×47 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×85 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Οβάλ


7×56 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×92 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα